Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Nie zrealizowano zamówienia z uwagi na brak prądu w lokalu… czeka na zwrot pieniążków

Jacek

Doskonale

Jacek

Jak zwykle wszystko super. Smaczne jedzenie, duże porcje i szybka dostawa. Tak trzymać.

Rafał

Doskonale

Jacek

Smaczne jedzenie. Szybka dostawa.

Rafał

Jak zawsze pysznie

JAKUB

Szybka dostawa. Smaczne jedzenie. Super.

Rafał

Pyszne jedzenie, świetna obsługa. Bardzo polecam

Paulina

Wszystko ok

Adam

👌🏻

Katarzyna

Zamówienie z dostawą. Smaczne jedzenie i przyzwoite porcje co w dzisiejszych czasach wcale nie takie oczywiste. Konkurencja ma mniejsze porcje i przegrywa. Tak trzymać. Będę stałym klientem.👍

Rafał

Super sprawnie i bardzo smacznie

joanna

Fantastyczne jedzonko.
Przemiła obsluga.
Polecam serdecznie.

Barbara

Jedzenie wyśmienite, bardzo miła obsługa. Bardzo polecam!

Bożena